Вибір України 2014

Голосів: 1312
Тахтай Юлія Михайлівна
інспектор з кадрів
Управляюча компанія Групи компаній "ФОКСТРОТ", м. Київ
«Я закінчила юридичний факультет Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана. Вже навчаючись в університеті мені більше до душі було трудове право. Маючи професію юриста, я з цікавістю спостерігала за роботою відділу кадрів компанії, куди я влаштувалась на роботу. Я зрозуміла, що юридична робота (суди, договора) - це не те, чим би я хотіла займатися все життя, це не те, до чого в мене лежала душа і я б з захопленням і з радістю робила. Тоді я вирішила стати спеціалістом з кадрів. І ні одного дня про це не пошкодувала. У своїй роботі інспектора з кадрів я використовую знання з трудового права, яке я досконало вивчала на юридичному факультеті. Адже кадрова робота тісно пов'язана з юридичними знаннями, оскільки потребує знання законодавства. Крім КЗпП, також необхідні грунтовні знання інших законодавчих актів у сфері соціального забезпечення, податкового права. Маючи професію юриста, мені дуже легко займатися кадровою роботою. Я щодня відслідковую зміни законодавства про працю, законодавства про відпустки, податкового законодавства, законодавства, яке регулює надання соціальних пільг і гарантій особливим категоріям громадян (жінок, інвалідів, неповнолітніх, праці молоді, пенсіонерів, ветеранів, громадян, що постраждали від Цорнобильської катастрофи та ін.). Тепер я щодня йду на роботу з радістю і надхненням. Моя професія інспектора з кадрів приносить мені одне задоволення і я з великим ентузіазмом берусь вирішувати всі завдання, які переді мною стоять в кадровій роботі.»
Голосів: 213
Николаенко Татьяна Дмитриевна
Инспектор по кадрам
ЧАО "ЗАВОД ЭЛОКС", м. п.Комсомольский, Харьковской обл.
«В делах своих передовик. В каком — то плане, даже сводник. О ком, вы спросите сей стих? Так это кадровый работник! Принять, уволить, наградить — Наш день рабочий очень труден. Пусть кадры будут труд наш чтить, Мы помнить то, что кадры — люди! »
Голосів: 166
Дем'яненко Олена Вікторівна
Менеджер з персоналу
Корпорація "Глобал Консалтинг", м. Харків
«Я дуже люблю свою професію! Постійна можливість спілкуватися з людьми та розуміти їх потреби, що може бути кращим? В наш час, коли технології змінюються зі швидкістю світу потрібно розуміти, де ми опинимося завтра, а будь-яка компанія, будь-яке підприємство - це, в першу чергу, люди, в ідеалі це команда фахівців, у якої є спільні цілі та завдання. І кожен керівник усвідомлює, що успіх його бізнесу безпосередньо залежить від того, наскільки професійні та відповідальні співробітники представляють його компанію, наскільки вони мотивовані і прагнуть втілювати стратегії компанії в життя, досягати поставлених цілей і добиватися результату. Мені дуже подобається фраза Генрі Форда: "Ви можете забрати мої заводи, спалити мої будівлі , але дайте мені моїх людей , і я знову приведу свій бізнес в колишній стан". Саме це є головним в роботі з людьми!»
Голосів: 158
Васильченко Ірина Павлівна
начальник відділу кадрів
Компанія ВОЛЯ, м. Київ
«Моя професія – це не тільки знання законодавства України та психології, але й допомога як працівникам, так і керівникам компанії у вирішенні будь-яких проблемних ситуацій. А ще це постійне підвищення власної кваліфікації та пошук єдиного вірного вирішення у кожному конкретному випадку. Моя мета як кадровика – наперед передбачати майбутнє та запобігати негативним наслідкам цього майбутнього для персоналу та компанії. Цим я допомагаю підприємству працювати у правовому полі та примножувати капітал. Моє покликання – оберігати, виховувати, мотивувати, допомагати долати перепони та досягати успіху. Я роблю це для кожного, хто вирішив будувати Україну разом з Компанією ВОЛЯ! »
Голосів: 112
Стасіцька Надія Миколаївна
Начальник відділу персоналу
ТОВ-підприємство "АВІС", м. Вінниця
«Моя професія - начальник відділу персоналу , яку я обрала і працюю більше 10 років.Вона являється не легкою тому, що одночасно потрібно бути і кадровиком, і психологом, який повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком. Необхідно бути комунікабельним і позитивно налаштованим по відношенню до людей. Моя професія привабила мене тим, що відобразила моє внутрішнє бажання того, що я хотіла від моєї майбутньої роботи: спілкування з людьми, можливість навчання і самореалізації себе, для здійснення своєї мети – стати професіоналом і своїми знаннями хочу бути корисна для інших . Сьогодні робота мені приносить задоволення, працюючи та розвиваючи свої набуті знання та навики, я зможу реалізуватись в даній професії максимально ефективно і корисно. Головне – це бажання, бажання – це ціль, яку людина ставить перед собою і працює заради цієї цілі! »
Голосів: 82
Янок Людмила Петрівна
hr менеджер
ПП, м. Луцьк
«У нашій професії, як і у Льюїса Керрола, потрібно бігти з усіх сил, щоб просто залишатися на місці, а щоб потрапити куди-небудь, потрібно бігти у два рази швидше. Та мені подобається це відчуття постійного руху, яке дає можливість успішно втілювати в життя усі проекти та ідеї. Ми, HR-и, – з’єднуюча ланка між керівником підприємства та працівниками. І саме від нас багато в чому залежить успішна робота усієї команди. »
Голосів: 61
Демидович Елена Александровна
инспектор по кадрам
ООО "Дифферент Сервис", м. Киев
«Психологом и прорицателем Бывает порой кадровик, Ответственным и обязательным – К порядку везде он привык. С проблемами самыми разными, Подходит к нему персонал, И даже подарки на праздники, Не раз кадровик выбирал. »
Голосів: 60
Левчук Олена Миколаївна
інспектор з кадрів
ТОВ "Мірум менеджмент", м. м.Тернопіль
««Робота у відділі кадрів - це, насамперед, робота з людьми. Мені подобається працювати з людьми,бути корисною і допомагати у вирішені різних питань та нестандартних ситуацій. У моїй професії дуже важливо турботливо ставитись до документів та з повагою до людей з якими працюєш. Тому, що кадровик це та людина, яка фактично зустрічає та супроводжує працівника за час його роботи у компанії. Я люблю свою професію.»»
Голосів: 50
Бойко Інна Юріївна
Керівник відділу по роботі з персоналом
ПрАТ Фармацевтична фабрика "Віола", м. Запоріжжя
«В сфері управління персоналом працюю вже понад сім років, розпочавши свою кар'єру з посади інспектора з кадрів. На мій погляд професія HR-а дуже багатогранна. Він має бути і оратором,і соціологом, і психологом, і економістом, і управлінцем, і фахівцем з трудового права, і піонервожатою, а іноді навіть суддею, бо за правдою співробітники завжди йдуть до відділу кадрів. А виробнича необхідність постійно потребує вміння робити одночасно велику кількість різних речей. Проте я жодного разу не пожалкувала, що обрала цю сферу діяльності, бо як казав Конфуцій: "Вибери професію «по душі» і жодного дня в житті не працюватимеш".»
Голосів: 41
Кобетяк Оксана Йосифівна
начальник відділу кадрів
ПАТ "Концерн Хлібпром", м. м.Львів
«По спеціальності я-філолог, економіст з фінансової роботи, у відділі кадрів працюю з 2007 року. Іноді здобута професія не відповідає тій роботі, яку ми освоюємо, але це аж ніяк не впливає на результат реалізації себе як особистості. Я працюю з великим задоволенням, адже робота з людьми хоч і складна, але цікава. Щоб бути справжнім кадровиком і працювати ефективно, не можна стояти на місці, потрібно вчитися, розвиватися і вдосконалюватися, бо робота з кадрами - це велика відповідальність, оскільки від правильного вирішення ситуації, належно оформлених документів,залежить трудове життя працівника і атмосфера компанії в цілому.Робота кадровика заключається не лише в знанні законів, а й в умінні вислухати, зрозуміти і зробити все,що від нас залежить, бо, коли бачиш позитивний результат своєї роботи, ти відчуваєш велике задоволення. А що може бути краще за роботу, на яку ідеш з радістю.»