Партнери Рейтингу

 

Генеральний інтернет-партнер

   Більше 10 років портал rabota.ua є провідним професійним порталом з пошуку роботи в Україні. Абсолютна більшість відомих національних і міжнародних компаній саме  на rabota.uaрозміщують свої вакансії. База резюме порталу налічує більше 260 000 резюме кращих фахівців, менеджерів середньої і вищої ланки.
   Портал входить до складу найбільшого холдингу з Інтернет-рекрутінгу – GrupaPracujLtd. Також rabota.ua є ексклюзивним партнером всесвітньої мережі TheNetwork, яка об’єднує провідні портали з пошуку роботи у 100 країнах світу.

 

За підтримки

   Київський міський центр зайнятості є робочим органом виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Головним завданням Центру є сприяння забезпеченню ефективної зайнятості, створенню нових робочих місць та умов для розвитку підприємництва, запобігання безробіттю.
    До складу міського центру входять 10 районних центрів зайнятості. Центр надає населенню найширший спектр послуг, пов'язаних з пошуком роботи та працевлаштуванням, фахівці столичної служби зайнятості надають шукачам роботи психологічну, юридичну та інші консультації.
   Роботодавцям міський центр зайнятості пропонує такі послуги, як підбір персоналу (включаючи профдіагностику та конкурсний відбір претендентів), стажування на підприємствах, надає дотації для створення додаткових робочих місць, організовує професійну підготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів. 

   Громадське об’єднання – Асоціація бізнес-тренерів, консультантів, коучів в Україні – це перше в Україні професійне співтовариство, що об'єднало фахівців усіх основних напрямків бізнес-освіти та бізнес-консультування, що працюють на території України.
   АБТККУ об'єднує українських тренерів, консультантів та коучів, зацікавлених у своєму професійному та особистісному зростанні, а також у розвитку своєї професії та еволюції українського бізнесу.
   АБТККУ – це «три в одному»: навчально- методичний та дослідницький центр, провайдерська компанія, професійне об'єднання.Асоціація бізнес-тренерів, консультантів та коучів України:
• сприяє об'єднанню професіоналів;
• виступає гарантом якості наданих послуг, джерелом знань і технологій та майданчиком для інновацій;
• забезпечує дотримання етичних норм і є хранителем традицій;
• сприяє підвищенню соціальної цінності професій «бізнес- тренер», «консультант» і «коуч»;
• забезпечує зростання рівня кваліфікації учасників асоціації та представників професій « тренер», «консультант» і «коуч»;
• виражає і захищає інтереси професійної спільноти  і є провідником інтересів професійного співтовариства у взаємодії з міжнародними організаціями та державними органами України;
• є фінансово незалежною і прозорою в усіх аспектах своєї діяльності.

 

Партнери призового фонду

   Міжнародна Консалтингова Група Алли Заднепровської «Живе Діло» є однією з лідируючих компаній в області бізнес-навчання, управлінського консалтингу та коучингу. У портфоліо компанії понад 1500 проектів для 1000 компаній-клієнтів із 20 сегментів бізнесу.
На ринку консалтингу тільки у компанії «Живе Діло» є дві Школи – Тренерів та Коучів. Школа Тренерів МКГ «Живе Діло» одна з перших в Україні та входить у трійку найсильніших.
   У 2012 році компанія «Живе Діло» отримала «Зірку якості» та статус Найкращої компанії у сфері навчання та консалтингу.
   У 2013 році компанія «Живе Діло» впровадила інноваційний для ринку навчання формат FREE SPACE, завдяки якому навчатися з нами можливо в будь-якій частині світу і компанії-клієнти суттєво зберігають ресурси.
   Компанія «Живе Діло» – перша тренінгова компанія, яка з метою розвитку бізнесу України щорічно проводить HR-конференції. Ми розробили та адаптували під український ринок та активно впроваджуємо в організації інноваційні підходи до менеджменту, що визнані світовою спільнотою: коучинг, трансформаційне лідерство, фасилітація, емоційна компетентність, стратегічне управління.

Консалтингова компанія Answer надає професійні послуги з розвитку персоналу, формування ефективних бізнес - команд , впровадження успішних бізнес-процесів, комунікацій і подій для постійного розвитку Вашого бізнесу.
Наші переваги:

  • Тренінги, семінари, майстер-класи та заходи в Україні та за кордоном    
  • Завжди інноваційні та актуальні теми відкритих семінарів для компаній України    
  • Майстер-класи перед відкритими тренінгами та семінарами, щоб Ви з'ясували потребу в їх необхідності
  • Гнучка система знижок при проведенні корпоративних тренінгів
  • Тренери роблять акцент на практичних заняттях та розборі реальних кейсів і бізнес-процесів

Наша команда орієнтована на Ваші потреби та результат, у який вкладає максимум сил, енергії та професіоналізму.

 

Інформаційні партнери:

   Перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу!
   Містить найнеобхіднішу інформацію за найвигіднішою ціною та допомагає вирішити практичні питання з повсякденної роботи кадровика.
   Виходить двічі на місяць. Містить 56 сторінок формату А 4 лише необхідної інформації. У кожному номері: відповіді на ваші запитання в найкоротші строки, коментарі фахівців, приклади оформлення різноманітних кадрових документів.
   Також ви знайдете увиданні всі новели трудового законодавства, практичні поради щодо відносин з контролюючими органами, рекомендації спеціалістів стосовно управління персоналом і безліч інших корисних відомостей.

   Часопис «Незалежний АУДИТОР» орієнтований на широке коло економістів, бухгалтерів, аудиторів, судових експертів та правників. Щомісячно викладається тільки актуальна та цікава інформація, найсвіжіші огляди останніх подій фінансового світу, нововведення законодавчої бази та пояснення до них. Широко представлені рубрики, що присвячені аудиту, обліку, податкам, фінансам, праву, судовій експертизі, кадрам, ІТ та інші. Паралельно с часописом функціонує сайт у форматі інформаційного порталу, де просто та швидко оформити передплату, задати питання спеціалістам, взяти участь в конференціях, тощо.
    Вихід часопису 1 раз на місяць, 104 сторінки, кольорова обкладинка. Більш повна інформація на сайті n-auditor.com.ua

   Портал Jobs.ua працює на ринку послуг з працевлаштування з 2007 року. За цей час ресурс зайняв провідні позиції в українському сегменті мережі Інтернет. Щоденно більше 70 000 відвідувачів сайту цікавляться пошуком роботи або підбором персоналу.
   В середньому, щодня додається близько 3 000 нових пропозицій роботи з усієї України, та близько 5 000 шукачів роботи додають своє резюме у каталог порталу.
   Окрім питання працевлаштування, портал Jobs.ua також допомагає у кадрових проблемах: величезних розділ для кадровика містить усі необхідні бланки, посадові інструкції, збірку законів, якими регулюється кадрове діловодство.
   Для шукачів окремо винесено поради та матеріали щодо пошуку роботи: приклади правильно складених резюме, супровідних листів, статті від фахівців щодо успішного пошуку роботи та правильної організації робочого процесу робітника.
   За 6 років роботи порталу багато українців, скориставшись послугами ресурсу, знайшли роботу, а менеджери з персоналу підібрали робітників у свою компанію й надалі використовують можливості сайту.
   Всі базові послуги порталу є безкоштовними й необмеженими - як для шукачів роботи, так і для роботодавців.

   Сайт працевлаштування Job.ukr.net є лідером ринку інтернет-рекрутингу та незамінним помічником під час пошуку роботи та підбору персоналу. На порталі представлено найбільшу базу вакансій та резюме в Україні: понад 25 тисяч актуальних вакансій компаній та 180 тисяч актуальних резюме спеціалістів з усіх регіонів України. Щомісяця Job.ukr.net відвідують близько 5 млн. українських інтернет-користувачів.
   Окрім звичних інструментів із пошуку роботи та підбору персоналу, Job.ukr.net пропонує новини та аналітичні огляди ринку праці, що цитуються багатьма виданнями, поради з працевлаштування, а також іншу корисну та практичну інформацію. Для рекрутерів представлено персональний референт-блокнот та інноваційну послугу просування вакансій, за допомогою якої вони мають можливість гнучко керувати просуванням вакансій, оптимально розпоряджатись бюджетом та знижувати витрати на підбір персоналу.

   Сайт «Робота в Харкові» – регіональна інтернет-служба № 1 для пошуку роботи і підбору персоналу в Харкові і області. Портал розпочав свою роботу на ринку інтернет-рекрутингу в 2000 році. З першого дня сайт активно розвивається, розширює та вдосконалює свої функціональні можливості.
    Сьогодні «Робота в Харкові» – це найпопулярніший регіональний сайт з пошуку роботи в Україні і лідируючий інтернет-ресурс нашого міста в сфері підбору персоналу та пошуку роботи. 
 

   «Персія» – новий сервіс для рекрутерів. У ній зручно зберігати і шукати резюме, призначати співбесіди, підбирати кандидатів на відкриті вакансії. Завжди доступна історія роботи по кожному кандидату і по кожній вакансії.
    Якщо ви все ще зберігаєте резюме в папкахна комп'ютері, витрачаєте масу часу на роботу з файлами резюме, не можете швидко знайти потрібних кандидатів і згадати за якою вакансії і з яким результатом ви спілкувалися - запитайте у нас, і ми розповімо як це робити швидко і ефективно!

   HR-club Odessa заснувала Агоєва Яна 21 листопада 2012 року. На цей час чисельність членів клубу перевищує 100 чоловік, серед них власники бізнесу і топ-менеджери, HR-фахівці, менеджери з персоналу, рекрутери, тренери, консультанти, коучі та всі, хто прагне до управління людськими ресурсами (персоналом).
   Місія та мета HR-club Odessa: створення offline- і online- майданчиків для об'єднання всіх, хто пов'язаний з управлінням людськими ресурсами (персоналом); сприяння особистісного і професійного розвитку; можливість обміну практичним досвідом у рамках зустрічей клубу, організованих дискусій, а також просто у спілкуванні з колегами у неформальній обстановці; отримання нових інструментів з пошуку, підбору, оцінки персоналу, його стратегічного та організаційного розвитку, командоутворення, системи мотивації, впливу різних бізнес-процесів на ефективне управління та інше.
   Гостями та спікерами клубу є видатні професіонали з різних сфер діяльності, такі як: Бретт Мінчінгтон, Наталья Бровченко, Наталья Романенко, Ольга Зайченко, Ігор Солодов, Дмитро Корчевський тощо.
   «Стань частиною проекту!»

«HR – кав’ярня» – львівський клуб менеджерів з персоналу, заснований тими ж менеджерами.
Місія «HR-Кав’ярні»:
Обмінюємося досвідом за кавою, даруючи натхнення та ресурси для успішного бізнесу наших Клієнтів.
Складно не погодитися, що в сучасних умовах успішний бізнес – це справжнє мистецтво, а власник бізнесу – його творець, і від його майстерності залежить, чи буде бізнес процвітати.
А хто такий HR? Якщо власник – це той, хто диригує оркестром, малює картини, пише поеми, то HR – це той, хто підбирає у цей оркестр найвидатніших музикантів, той, хто кладе перед художником фарби для його шедевральних картин. З однієї сторони роботу HR рідко помітно, та з іншої – без неї не буде ні картин, ні музики.
Запрошуємо кожного HR стати частиною нашого клубу та отримати натхненя і інформаційні ресурси для успішного розвитку бізнесу в якому Ви працюєте.

Компанія «НОВА ПЕРСОНА» засновник власного HR-клубу, це неформальна організація, в яку входять керівники компаній, директора з персоналу, HR-менеджери та кадровики провідних компаній, підприємств та організацій.
 З 2013 року компанія «НОВА ПЕРСОНА» являється офіційним організатором конкурсу «Кращий HR міста»
Консалтингова компанія «НОВА ПЕРСОНА» – компанія, що динамічно розвивається та займає лідируючі позиції на українському ринку послуг у сфері професійного підбору, оцінки, навчання персоналу і кадрового консалтингу.
– підбір персоналу в різних сферах діяльності будь-якого рівня складності (середній термін закриття вакансії – 2 тижні, працюємо без передоплати).
– оцінка особистих і професійних якостей персоналу та колективу.
– проведення навчання персоналу в напрямку: підбір та управління персоналом; активні продажі, ефективні переговори; особистісний та професійний ріст.
ЯКІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ ЗАВЖДИ ВИЩА ВІД НАШОГО ГОНОРАРУ!

ITHunt – професійне співтовариство HR-iв/рекрутeрiв ІТ компаній Харкова. Дуже часто на нашому сайті Ви можете зустріти знижки на тематичні HR конференції/тренінги/курси, а також для Ваших співробітників. Наш сайт містить багато корисних відео та презентацій з наших зустрічей, якi доступні в розділі «Звіти з минулих IT HR Club зустрічей». Наше товариство пропонує до Вашої уваги Першу авторську практичну Школу IT- HR-ів «ITHunt», яка мiстить модульну систему, акцент на практику, модулі ведуть професіонали своєї області, заняття проходять як в «offline» так i в «online» режимi, кращим працевлаштування!
ZEST Outsourcing - спеціаліст в області HR outsourcing (пошук та надання тимчасового персоналу), аутстафінг, лізинг персоналу, кадрове адміністрування. Компанія успішно працює на ринку України з 2001 року. Зараз філії та відділення компанії працюють в 10 містах України, Російської Федерації та Молдови, головний офіс компанії знаходиться в м. Києві.
З 2003 року компанія ZEST Outsourcing входить до складу Американської Торгової Палати в Україні (American Chamber of Сommerce in Ukraine).
Об'єм проектів, які обслуговує компанія, складає від 2 до 250 осіб.
В рамках проектів ZEST Outsourcing задіяні такі категорії фахівців: молодший офісний, виробничий персонал, технічні спеціалісти, спеціалісти відділу продажу.