Номінації та призи

 

Кращий кадровик України-2014

   Звання присвоюється учаснику, який посяде першу позицію в Рейтингу.

   Нагороджується почесним диплом і подарунком від Організатора Рейтингу – подорож на двох до Венеції

   Подарунки від партнерів Рейтингу – право на безкоштовну участь у професійній конференції від Міжнародної Консалтингової Групи Алли Задніпровської «Живе Діло», сертифікат на практичний семінар від консалтингової компанії «ANSWER», сертифікат на безкоштовне відвідування професійного тренінгу та особистий  подарунок від порталу Rabota.ua.

Вибір України

   Лауреатом стає учасник Рейтингу, що набрав найбільшу кількість голосів за підсумками голосування на сайті Рейтингу.

   Нагороджується почесним дипломом і набором косметики.  

   Подарунки від партнерів Рейтингу: право на безкоштовну участь у професійній конференції від Міжнародної Консалтингової Групи Алли Задніпровської «Живе Діло», сертифікат на практичній семінар від консалтингової компанії «ANSWER», сертифікат на безкоштовне відвідування професійного тренінгу від порталу Rabota.ua.

 

 


 

Учасник ТОП-10 кращих кадровиків України

   Звання присвоюється всім учасникам, які увійшли до ТОП-10 за підсумками виконання відбіркових завдань.

   Нагороджуються дипломами, які підтверджують високий рівень професійної майстерності та наборами косметики.

   Подарунки від партнерів Рейтингу: право на безкоштовну участь у професійній конференції від Міжнародної Консалтингової Групи Алли Задніпровської «Живе Діло», сертифікати на майстер-класи від консалтингової компанії «ANSWER».

 

   Усі учасники Рейтингу, які виконають тестове і кейсове завдання, отримають запрошення на безкоштовний кадровий семінар, а учасники, які виконають тільки тестове завдання, зможуть скористатися знижкою 10 % на річну передплату на журнал «Кадровик України».