ІІ Всеукраїнський рейтинг «ТОП-10 кращих кадровиків України»

21 вересня 2012 р. у Києві відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України», який другий рік поспіль проводить журнал «Кадровик України» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Київського міського центру зайнятості, компанії «Ліга:Закон», порталу «Rabota.ua». У цьому році учасниками стали понад 100 керівників і спеціалістів кадрових служб та служб персоналу з усіх регіонів України.

Місця в Рейтингу розподілилися відповідно до суми балів, яку учасники набрали за результатами професійного тестування і вирішення кейсової ситуації.

У ТОП-10 кращих кадровиків України увійшли:

1. Левіт Олександр Олександрович, заступник начальника управління кадрів ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», м. Миколаїв.

2. Рощупкіна Тетяна Дмитрівна, інспектор з кадрів ПрАТ «ЗАВОД ЕЛОКС», смт. Комсомольське, Харківська обл.

3. Губайдулліна Марія Аркадіївна, провідний менеджер департаменту персоналу ПАТ «МІСТО БАНК», м. Київ.

4. Бобіна Юлія Романівна, менеджер з персоналу ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс Україна», м. Черкаси.

5. Бурсак Надія Вікторівна, начальник відділу кадрів Національного університету «Києво-Могилянська Академія», м. Київ.

6. Сисенко Наталія Федорівна, інспектор з кадрів Територіального центру соціального обслуговування Чигиринського району, м. Чигирин, Черкаська обл.

7. Руденко Катерина Миколаївна, юрисконсульт Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ.

8. Вознюк Євгенія Миколаївна, керівник групи HR-послуг компанії EBS, м. Київ.

9. Москвичова Ніна Федорівна, менеджер з персоналу ТОВ «Аквафор-Центр», м. Київ.

10. Анголова Світлана Павлівна, менеджер з персоналу АТ «У.П.Е.К.», м. Харків.

Усі учасники ТОП-10 були нагороджені почесними дипломами і подарунками від партнерів Рейтингу.

Олександр Левіт, посівши перше місце в Рейтингу, здобув звання «Кращий кадровик України» і отримав подарунок від Організатора — ноутбук, а також електронну книгу від компанії «Ліга:Закон».

У спеціальній номінації «Вибір України», оголошеній Організатором з метою привернути увагу широкої громадськості до професії кадровика як важливої, престижної і дуже складної, перемогла Антонова Наталія Анатоліївна, заступник начальника відділу по роботі з персоналом СП ТОВ «Модерн-Експо», м. Луцьк. Саме за пані Наталію віддали найбільшу кількість голосів гості сайту www.top10ku.com.ua. Наталія отримала цифровий фотоапарат від Організатора і сертифікат на відвідування професійного тренінгу від порталу «Rabota.ua».

У рамках урочистої церемонії відбувся безкоштовний семінар від постійних авторів журналу «Кадровик України» — Ірини Єременко і Віктора Рожнова, на який були запрошені усі учасники, які виконали і тестове, і кейсове завдання.

Урочиста церемонія нагородження завершилася святковим фуршетом, під час якого присутні змогли познайомитися, поспілкуватися, обмінятися контактами в невимушеній святковій атмосфері.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у роботі і творчої наснаги!

Фото з церемонії нагородження