ІІІ Всеукраїнський рейтинг «ТОП-10 кращих кадровиків України»

18 вересня 2013 року у Києві відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України-2013», який вже втретє проводиться журналом «Кадровик України» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Київського міського центру зайнятості, компанії «Ліга:Закон», порталу Rabota.ua. У цьому році учасниками стали понад 170 керівників і спеціалістів кадрових служб та служб персоналу, юристи і бухгалтери, які за функціональними обов’язками беруть участь у вирішенні кадрових питань. Місця в Рейтингу розподілилися відповідно до суми балів, яку учасники набрали за результатами тестового завдання і вирішення двох практичних кейсів.

У ТОП-10 кращих кадровиків України увійшли:

1 місце. Юзова Юлія Юріївна, головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення та управління персоналу Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації, м. Херсон

2 місце. Семенов Денис Геннадійович, начальник відділу кадрів ТОВ «Технополіс-1», м. Київ

3 місце. Руденко Катерина Миколаївна, провідний юрисконсульт Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ

4 місце. Кибенок Людмила Борисівна, інженер з праці та кадрів, ТОВ «Компанія «Вітава», м. Славутич, Київська обл.

5 місце. Каманова Оксана Володимирівна, старший інспектор з кадрів, Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго», м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

6 місце. Фоміна Юлія Євгеніївна, начальник відділу кадрів, ТОВ «Спецмехсервіс», м. Полтава

7 місце. Янок Людмила Петрівна, самозайнята особа у сфері управління персоналом, м. Дубно, Рівненська обл.

8 місце. Сисенко Наталія Федорівна, інспектор з кадрів Територіального центру соціального обслуговування Чигиринського району, м. Чигирин, Черкаська обл.

9 місце. Сліпченко Наталія Вікторівна, менеджер з персоналу та кадрових питань, ТОВ «Аудиторська фірма «Київська аудиторська група», м. Київ

10 місце. Григорович Світлана Володимирівна, доцент кафедри бізнес-адміністрування, керівник центру розвитку кар’єри Міжнародного інституту бізнесу, м. Київ

Юлія Юзова, посівши перше місце в Рейтингу, здобула звання «Кращий кадровик України» і отримала подарунок від Організатора — сертифікат на 5000 грн, а також сертифікат на безкоштовне підключення одного локального робочого місця та абонентське обслуговування на 6 місяців інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН від партнера Рейтингу — компанії «Ліга Закон».

У спеціальній номінації «Вибір України», оголошеній з метою привернути увагу широкої громадськості до професії кадровика, за рішенням Організатора, перемогла Стасіцька Надія Миколаївна, менеджер з персоналу ТОВ «Підприємство «Авіс», м. Вінниця. Пані Надія отримала у подарунок подорож на двох до Закарпаття, а також подарунки від партнерів Рейтингу — порталу Rabota.ua і сайту Rabotaplus.ua.

Для всіх учасників був організований безкоштовний кадровий семінар від одного з кращих лекторів України — Тетяни Мойсеєнко.

Церемонія нагородження завершилася святковим фуршетом, під час якого присутні змогли познайомитися, поспілкуватися, обмінятися контактами в невимушеній святковій атмосфері.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у роботі і творчої наснаги!

Фото з церемонії нагородження